جای نگرانی نیست ، ما بهترین بیمه نامه با کاملترین پوشش ها را به شما ارائه می دهیم

کارشناسان فنی و با تجربه

بیمه آتش سوزی

بیمه سلامت

بیمه سفر

بیمه عمر و زندگی

بیمه خودرو

بیمه دارایی

صدور بیمه نامه

اینگونه است که ما فقط در 3 مرحله ساده کار می کنیم.

۰۱.

مشاوره رایگان

۰۲.

تکمیل فرم پیشنهاد

۰۳.

صدور بیمه نامه

خدمات ما

مشاوره رایگان جهت صدور بهترین بیمه

بیمه ماشین

بیمه خودرو بیمه اتومبیل ، کامیون ، موتور سیکلت و سایر وسایل نقلیه جاده ای است. کاربرد اصلی آن فراهم آوردن حمایت مالی در برابر صدمات جسمی یا جسمی ناشی از برخورد ترافیکی و در مقابل مسئولیت است که می تواند در اثر حوادث در یک وسیله نقلیه بوجود آید. علاوه بر این ، بیمه وسیله نقلیه می تواند در مقابل سرقت وسیله نقلیه و در مقابل صدمه به وسیله نقلیه ناشی از حوادث غیر از تصادف ، محافظت مالی نیز داشته باشد.

بیمه آتش سوزی

بیمه خانه ، نوعی بیمه املاک است که اقامتگاه خصوصی را در بر می گیرد. این یک بیمه نامه است که ترکیبی از حمایت های مختلف بیمه شخصی را شامل می شود که می تواند شامل خسارات وارده به خانه شخص ، محتویات آن ، از بین رفتن استفاده (هزینه اضافی زندگی) یا از بین رفتن سایر دارایی های شخصی صاحب خانه و همچنین بیمه مسئولیت حوادث باشد. این ممکن است در خانه یا به دست صاحبخانه در قلمرو سیاست اتفاق بیفتد.

بیمه عمر و زندگی

بیمه عمر قراردادی است بین دارنده بیمه نامه و بیمه گر یا بیمه گذار ، که در آن بیمه گذار قول می دهد مبلغی را در ازای حق بیمه ، پس از فوت شخص بیمه شده ، پرداخت کند. بسته به قرارداد ، سایر وقایع مانند بیماری ترمینال یا بیماری بحرانی نیز می توانند باعث پرداخت هزینه شوند. دارنده سیاست به طور معمول حق بیمه ای را می پردازد ، بطور منظم یا به عنوان یک مبلغ یکم. هزینه های دیگر مانند هزینه مراسم تشییع جنازه نیز می تواند در مزایا لحاظ شود.